Skin Wizard

19 Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı

Cihaz Özellikleri
1- Elmas Dermabrazyon
2- Yüksek Frekanslı Ciltte kan akışını ve dolaşımını sterilize eden ve arttıran bir ultraviyole cihazı. Bakterileri öldürürken cildi uyarır. Akneler için mükemmel tedavi sağlar.
3- Büyüteç Lambası: 5 X Diopter / Büyütme
4- Ultrasonik Pürüzsüz özelliği ile kırışıklıklar ve cildi sıkılaştırır, Göz çevresindeki şişlikleri azaltır, Kan dolaşımını uyarır ve metabolizmayı hızlandırır; Siyah lekeler, çiller ve yaşlı izleri beyazlatı, Cilt bakım ürünlerinin emilimini kolaylaştırır.
5- Yüze buhar uygulama opsiyonu
6- Bitkisel Sprey uygulama opsiyonu
7- Ozon Buharlayıcı birçok yüz tip için ozon buharı üretir. Bitkisel özler, haznenin kapağındaki huni içine konabilir. Cilt dokusu metabolizmasını güçlendirir, Ultraviyole ışın sterilizatörü, Siyah nokta, sivilce, kırışıklık ve melanin temizliği, Kan dolaşımını hızlandırır.
8- Scrubber ile Derin berraklık ve yaşlılık belirtilerini temizler, Beyazlatıcı bir cilt elde etmek için melanini azaltır, Derin ince kırışıklıkları temizleyerek cildi genç ve yumuşak yapar, Kan dolaşımını ve lenf metabolizmasını geliştirir.
9- Galvanik Elektrik akımını cilt yüzeyine nüfuz ederek krem ​​ve solüsyonların derinin içine nüfuz etmesine yardımcı olur. Lontoderm, deriye ürün infüzyonu için deslaksitasyon veya derin gözenek temizliği ve iyontoforez için kullanılır.
10- Vakum derinlemesine cildi temizler ve akneyi temizler. Derin gömülü kir, yağ ve diğer yabancı maddeleri emer.
11- Sprey özelliği Yenileyici buhar tedavisinden sonra kullanılır. Serinletici bir deneyim için kokulu su veya esansiyel yağlarla kullanın.
12- Döner Fırça özelliği, gözeneklerdeki kiri çıkarmak veya ölü hücreleri çıkarmaktır. 4 fırça içerir.
13- BIO Mikro akım, vücudun kendi doğal elektriksel dürtülerini yansıtan düşük bir elektrik seviyesidir. Mikro iğneli yüz germe, cildin sağlığını ve görünümünü güvenli ve etkili bir şekilde iyileştiren, cerrahi olmayan, invazif olmayan bir kozmetik tekniğidir. Ayrıca BIO yüz germe olarak adlandırılır.
14- Soğuk tedavi işlevi, soyulmasından sonra cildin sakinleştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Sıcak tedavi işlevi, cildi temizlemeden ve beslenmenin emilimini hızlandırmadan önce gözenekleri açmak için tasarlanmıştır.
15- Foton anti-alerjik besleyici, cildi sıkılaştırma, yağ alma, cildi iyileştirme, hücreyi aktive etme, iltihabı azaltma, hücre çoğalmasını hızlandırma ve hücre zarının üremesini sağlar.
16- Havlu Isıtıcı 18 havluya kadar tutma kapasitesine sahiptir
17- UV Sterilizatörü Ultraviyole ışınları ile her tür cilt bakımı manikür ve pedikür aletinin gözlük, fırça ve aksesuarlarında bakterilerin tamamen sterilize edilmesini sağlar.
18- Woods Lambası Dermatolojide cildin durumunu gözlemlemek için kullanılan bir teşhis aracıdır.
19- Leke Çıkarma özelliği ile ciltteki bir çok leke temizlenebilir.
Kampanya Fiyatı: 14.000 TL