Wischen 808nm Diyot Lazerler


WISCHEN W3 Plus

Diode + Alex + ND-YAD Lazer Epilasyon Cihazı

Entegre bir çözüm olan Wischen W3 Plus, 3 dalga boyundaki 808 + 755 + 1064nm'nin verdiği avantajlarını bir arada sunuyor. 3 dalga boyunun farklı lazer özellikleri sayesinde kıl folikülü içindeki yapıların yanı sıra farklı doku derinliklerine de hedefliyor. böylece hemen hemen ağrısız etkili tedaviyi sağlamak için Wischen W3 Plus, bugünün en güvenli ve en kapsamlı epilasyon tedavisine ulaşmıştır.

ALEXANDRITE 755 mm Dalga Boyu
Alexandrite 755nm dalga boyu melaninkromoforu tarafından emilimi yüksek seviyededir, bu onu en geniş kıl türleri ve renk aralığı ile özellikle açık renkli ve ince kıllarda etkili olmasını sağlar. Yüz bölgesi boyun kaşlar için ideal bir dalga boyudur. Ayrıca kıl folikülü ve batık kıllarda etkilidir. Yüzeysel bir ışıktır çok fazla derinliğe inmez fakat kıl köklerine inecek kadar etkilidir. Koyu renkli ciltler için risklidir.

Diode lazer 810nm dalga boyu
Lazer epilasyonun klasik dalga boyu, 810nm diode lazer,Alaxandrite lazer kıl kökü ve melanini hedef alır. Bu nedenle en çok beyaz, açık tenli kişilerde uygulanır ve bu ten grubundaki kişilerde mükemmel sonuç alınır. Ancak ten koyulaşırsa, Alexandritemelaninler tarafından absorbe edildiği için ciltte bölgesel yanıklar olabilir. İşte tam da burada, Diode lazer devreye girer. Diode lazer doğrudan kıl köklerini hedef aldığı için cildin koyu renkte olması, lazer epilasyon seanslarının verimliliğini etkilemez. Her iki lazer de, tüm cilt tiplerinde kullanılabilse de; en verimli sonuç için Alexandrite beyaz ten, Diode koyu ten eşleşmesinin yapılması daha faydalı olacaktır. Diode lazer sürekli uzayan güçlü kıllarda koyu ten renklerinde etkili bir lazerdir.

Nd:YAG lazer 1064 nm.
< Nd:YAG lazer 1064 nm. dalgaboyunda, lazer epilasyonda, damar ve leke tedavisinde kullanılan bir lazerdir. Nd:YAG lazer renkli tüylerin köklerini yakarak kalıcı kıl kaybı yapar. Nd:YAG lazer renge çok duyarlı olmadığından koyu ten rengine sahip olanlar ve bronz teni olanlarda epilasyonda tercih edilir.Çünkü koyu cildi yakmaz.Nd:YAG lazer epilasyon açık tenlilerde kalın veya ince yapılı, siyah, koyu kahverenkli tüyleri gidermekte etkilidir. Açık tenli kişilerde açık kahverengi tüylerde etkinliği düşüktür. Nd:YAG lazer koyu ten rengine sahip kişilerde siyah-kahverengi renkli ve kalın yapılı tüyleri gidermekte kullanılabilir. Ayrıca koyu tenlilerde açık kahverengi ve ince tüylerde etkilidir. Nd:YAG lazer vücut epilasyonunda genital bölge ve koltuk altı dahil her yerde kullanılabilir. Kadınlarda kalın ve yaygın kalın tüylerde kullanılabilir. Yüz bölgesinde az sayıda olan kalın tüylerde, dudak üstü hariç ince yüz tüylerinde lazer epilasyon yapılması tavsiye edilmez. Kalça ve sırt bölgesinde kıllar derindeyse Nd:YAG lazer cildin çok derinlerine indiği için epilasyon etkisi iyi olabilir. Bazen koltuk altı tüyleri derinde olabilir ve kılların azalması uzun sürer. Bu tür dirençli durumlarda daha derinlere inen Nd:YAG lazer epilasyona geçilebilir.

123.000 TL

COLD WIND

808nm Diode Lazer Epilasyon Cihazı

İsteğe bağlı çalışma modu çeşitliliği ile her durum karşısında etkin tedavi yöntemleri sunar. Değişken farklı cilt tipleri, cinsiyetler ve tedavi alanlarına göre en kısa sürede sonuca ulaştırmak için dokunmatik ekran kolay kullanım menüsü size yardımcı olur.

HR: Profesyonel diyod lazerli epilasyon modu
FHR: Kolayca çalıştırılabilen hızlı tüy giderme
SR: Cilt yenilenmesi, beyazlatma ve temizleme cildinizin pürüzsüzlüğünü artırır.

En İyi Soğutma Sistemi:
İki farklı noktada bulunan su pompası sayesinde makinenin uzun süre sürekli çalışmasını sağlar. Ayrıca frekans kompresörü, 30 derecenin üstüne çıkıldığında çalışmaya başlar. Akıllı sıcaklık kontrolü ve su iletkenliği sayesinde güvenle uzun süre çalışmanıza olanak sağlar. 15 yıl aralıksız çalışabilecek soğutma ve filtreleme sayesinde bakım maliyetlerini en aşağı seviyede tutmaya odaklanılmış bir makinedir.

78.000 TL